אודות ספורטופד

הכל התחיל מפציעת ספורט…

אם היו שואלים ילד או נער ‘מה היית רוצה להיות כשתהיה גדול’? ספק אם היה בוחר במקצוע הקרוי אורתוטיסט – יועץ כף הרגל והגב ומומחה בהתאמת מדרסים ואביזרים אורטופדיים.
עבורי לעסוק במקצוע הזה היה חלום ילדות שקרם עור וגידים בבגרותי, עקב אירוע משמעותי שעברתי בחיי.
שמי ניר באבו ובעברי הייתי שחקן נוער בנבחרת הכדורגל של ישראל. באחד האימונים נפצעתי במפשעה ולאחריה בפיקה. הקריירה שלי נגדעה בשיאי, בהיותי בן 23 ולצערי נאלצתי לפרוש מכדורגל.

לאורך כל הטיפולים בפציעותיי, התפעלתי מעבודת האורתופדים, הפיזיותרפיסטים, המדרסים והציוד האורתופדי המשלים שסייעו לי להקל על כאביי ומוגבלותי באותה תקופה. מכאן הכל הסטוריה.
רכשתי השכלה – תעודת אורתוטיסט וטכנאי אורתופדיה מוסמך מטעם קמפוס שיאים אוניברסיטת ת”א ו-DUNA  איטליה (מעבדת ההליכה המובילה באירופה).
המשכתי ללימודי תעודה בהתמחות נעלי ילדים לפי מרשם רפואי, בוגר קורס הושבה על כסאות גלגלים -AT שיקום, קורס פצעי לחץ-AT שיקום, קורס התאמת גרבי לחץ-סיגווריס שוויץ – א.מ.י טכנולוגיות בע”מ, תעודת מתקין עולמי של IWALK2-קורס עולמי של חברת “I WALK FREE ” + תפן-מדיקל ועוד.

צברתי נסיון – במרכזים רפואיים מובילים בתחום וזכיתי להכיר את כל סוגי הפציעות והמוגבלויות. כמו כן, התמחיתי בפציעות ספורט של חולי סכרת.
עד היום אני מנהל את פורום המדרסים ובעיות כף הרגל באתר הרפואי הגדול במדינה, דוקטורס.
איגדתי את כל החבילה של הידע והנסיון, בתוספת תעוזה וחשיבה יצירתית למותג הקרוי “ספורטופד”. הקמתי את המעבדה הניידת הראשונה בארץ, המספקת את שירותיה בבית הלקוח, הכוללת המכשור והטכנולוגיה המתקדמים בעולם בעולם המדרסנות והציוד האורתופדי. לאור הביקוש, הקמתי את סניף יקנעם, לאחריו את סניף מראר יחד בשיתוף פעולה עם מכון הפיזיותרפיה פיזיוקליניק. לאור ההצלחה, נולדו סניפי יהוד ובית חנן.

בכל הסניפים תקבלו אבחון דינמי במעבדת הליכה מתקדמת, שסורקת את מצב הרגל והגב, משרירים ועד גידים. בהתאם לאבחון יותאמו עבורכם מדרסים בהתאמה אישית לכל צורך (מדרסים רפואיים, אלגנטיים, לספורטאיים ולצרכי נוחות), נעליים המיוצרות בהזמנה ובהתאמה אישית וכן מוצרים אורטופדיים תומכים לגב ולרגל, החל מהקביים המתקדמות בעולם I walk free ועד גרביים לחולי סכרת.

אצלנו תמצאו בעלי מקצוע, אורתוטיסטים עם תעודות הסמכה, כי אנו לא מתפשרים על הבריאות שלכם.
החזון שלנו הוא לספק איכות חיים ובריאות לכל תושבי הארץ, ללא התפשרות על מקצועיות ואמינות וכמובן להוביל את תחום המדרסנות והאורטופדיה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. התקשרו עוד היום, על מנת שנפנה את זמננו לשרת אתכם במועד הרצוי לכם.

Call Now Button