מדרסים בחיפה

מדרסים מותאמים אישית באזור חיפה

מדרסים הם רפידות העשויות חומרים שונים, אשר מניחים בנעל במקום הרפידה הקיימת.

תפקיד המדרסים הוא לתת פתרון יעיל וזמין לבעיות רפואיות ספציפיות ולכאבים הממוקמים בעיקר בכף הרגל, בברכיים ובגב.

קיימים סוגי מדרסים המותאמים אישית למטופל, ומדרסי מדף המיוצרים מראש ומיועדים לבעיות כלליות. בהמשך נלמד על חשיבות מדרסים מותאמים אישית.

 

למי מיועדים מדרסים מותאמים אישית?

לכולם !

אין הגבלה לנעילת המדרסים, הם מתאימים לכולם ומיטיבים עם כולם, היות ולרוב האנשים יש בעיה כזו או אחרת עם היציבה או ההליכה שלהם.

אופן הפעולה של המדרס מייצב את כל חלקי כף הרגל, מחלק עומסים, בולם זעזועים ומונע תנועות שגויות, וכך מהווה פתרון ותרופה מקדימה להזעת יתר בכף הרגל, קרסוליים שאינם ישרים, פלטפוס, בעיות ברכיים, בעיות גב ועוד.

פעולות המדרס נעות החל מייצוב הקרסול ושמירה על צורת קשת כף הרגל, ועד לתמיכה מלאה בכל כף הרגל לרוחב ולאורך. כמו כן, מדרסים מאווררים ומסייעים לפתרון בעיות הזעה בכף הרגל.

לא חייבים לעשות שימוש במדרסים רק עקב בעיה רפואית או כאב, קיימים מדרסים מותאמים אישית המיועדים לספורטאים, חיילים, ילדים וקהלי יעד נוספים. לרוב, מדרסים אלו מיועדים לבלימת זעזועים כדוגמה אצל חיילים וספורטאים ולייצוב כף הרגל לצמיחה נכונה בקרב ילדים.

מדוע מדרסים מותאמים אישית עדיפים?

  • מדרסים מותאמים אישית מטפלים בצורך הספציפי שלשמו נרכש המדרס ובכך מטפלים בבעיה בצורה יעילה יותר.
  • מדרסים מותאמים אישית עשויים מחומרים איכותיים ועמידים יותר.
  • מדרסים אלו מותאמים אישית למבנה כף הרגל שלכם ומבטיחים טיפול מקסימאלי.

כאשר אתם מגיעים לאחד ממומחינו ב”ספורטופד”, תוכלו לבצע בדיקה במעבדת הליכה לסריקת כף הרגל שלכם והתאמת מדרס לצרכים שלכם. כל בדיקה והתאמה של מדרס מתבצעת ע”י אורתוטיסט מוסמך, אשר קיבל את הסמכתו באוניברסיטת תל אביב או במכון לואי. האורתוטיסט מומחה בהתאמת אביזרים ומדרסים אורטופדיים ומהווה איש מקצוע שניתן לסמוך עליו.

היכן אנחנו נמצאים?

ללקוחות “ספורטופד” קיימים שלושה מרכזים ברחבי הארץ: יוקנעם, יהוד, ובית חנן. בנוסף, קיימת נציגות במעבדות הליכה וספורט בכל רחבי הארץ.

לקוחות אשר מתגוררים באזור המרכז והצפון ומעוניינים לרכוש מדרסים בחיפה או מדרסים בהתאמה אישית בחיפה והסביבה, מוזמנים לפנות לסניף יוקנעם לקבלת מדרסים מומלצים. בחיפה והצפון, סניף יוקנעם נמצא במרחק של פחות משעה נסיעה.

“ספורטופד” מוכרת כספק מורשה של כלל קופות החולים וניתן לקבל סבסוד למדרסים כחלק משירות קופות החולים.

לקוחות בעלי בעיית ניידות או מקום מגורים מרוחק יכולים להזמין את המעבדה הניידת של “ספורטופד” לבדיקת אנשי מקצוע עד הבית!

נשמח לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם את השירות והמוצרים האיכותיים ביותר: לכל שאלה ניתן ליצור קשר טלפוני, לשלוח מייל לכתובת nerobabo@gmail.com, לפנות לסניפינו המצוינים באתר ובכל מעבדת הליכה וספורט. בנוסף, ניתן ליצור קשר ברשתות החברתיות בדפי הפייסבוק, אינסטגרם, גוגל פלוס וטוויטר.

Call Now Button