מדרסים ביוקנעם

מדרסים לתושבי יוקנעם והצפון

רובנו לא מודעים לכך, אך כמעט לכולנו יש עיוותים בצורת ההליכה שלנו אשר גורמים לבעיות רפואיות כגון גידים תפוסים (או חלילה קרועים), שברי מאמץ, shin-split, קריסה של קשת כף הרגל, זליגה של הקרסול הצידה, הזעת יתר, פריכות או גמישות יתר של העור בכף הרגל ועוד.

 

המדרסים אמנם מטפלים ומסייעים במצבים רפואיים אלה, אך כולם יכולים ליהנות מהטבות המדרס ולא רק הסובלים מבעיות אורתופדיות. כמעט כל אחד סובל מבעיית יציבה או הליכה שאינו מודע אליה כלל, ולכן השימוש במדרסים עשוי לסייע לאנשים רבים, גם לכאלו שעוד לא מודעים לבעיות הרפואיות שלהם.

אצלנו ב”ספורטופד” משתמשים בטכנולוגיה החדישה ביותר לאבחון וסריקת כף הרגל. טכנולוגיה זו מאפשרת לנו לייצר את המדרס המתאים ביותר עבורכם. לצד טכנולוגיה זו קיים צוות אנשי מקצוע מנוסה ושירותי, המורכב מאורתוטיסטים מוסמכים, אשר ישמח לסייע לכם בהתאמת מדרס איכותי במחיר נוח. האורתוטיסט המוסמך מומחה בהתאמת מדרסים ואביזרים אורטופדיים וקיבל את הסמכתו מאוניברסיטת תל אביב או ממכון לואי. 

 בנוסף, אנו מוכרים כספק מורשה של כלל קופות החולים וניתן להשתמש בשירותי קופת החולים למימון וסבסוד מדרסים. למידע נוסף יש ליצור קשר עם קופת החולים שלכם.

תושבי אזור הצפון, המעוניינים במדרסים ביוקנעם והסביבה, מוזמנים לפנות לסניפנו ביוקנעם.

סניף יוקנעם ממוקם בקניון G ביוקנעם ברחוב התמר 2, יוקנעם עילית.

מספר טלפון: 072-2111560

שעות פעילות הסניף כפופות לשעות פעילות הקניון.

לכל לקוח בעל מגבלה בהגעה לאחד הסניפים, ניתן להזמין את המעבדה הניידת לבדיקת וייעוץ מומחה עד לבית הלקוח!

בסניף יוקנעם תוכלו ליהנות ממגוון שירותים:

  • התאמת מדרסים.
  • בדיקה במעבדת הליכה וספורט.
  • נעליים בהתאמה אישית.
  • מוצרי אורתופדיה נלווים: מגנים, תומכים, קביים, כיסא גלגלים, מייצבים, הליכונים, סנדלים לבעיות דורבן בכף הרגל, מקלות הליכה וסד לייצוב.

“ספורטופד” זמינה לכם בשלל אמצעי התקשורת המוכרים כגון פייסבוק, אינסטגרם ואפילו בטוויטר.

ניתן לשלוח מייל לכתובת nerobabo@gmail.com או למלא טופס פניה באתר.

Call Now Button