ספורטופד מדרסים

התאמת מדרסים במעבדת הליכה מתקדמת

הטבות מיוחדות לכל חברי קופות החולים!

כתבתה של הדר אביאל מומחית לחדשנות וטכנולגיה על טכנולוגית T.S.M.I

50% הנחה

חברי קופות החולים זכאים ל 50% הנחה בבדיקת מעבדת הליכה עם הצגת כרטיס קופת החולים

 מדרסים הם החלק המגשר בין כף הרגל לנעליים ותפקידם להקל על ההליכה ולשמור על היציבה. על מנת שימלאו את תפקידם כיאות, עליהם להיות מותאמים אישית לצרכי הלקוח ולמבנה כף רגלו. המשתנים המשפיעים על התאמת סוג המדרס לכף הרגל הם: מבנה הרגל, משקל הגוף, גמישות הרגל, העומסים, מחלות רקע ועוד.

רוצים פגישת אבחון וייעוץ ללא עלות? השאירו פרטים

בספורטופד אנו מקפידים על העסקת מומחים אורתוטיסטים, בוגרי אוניברסיטת תל-אביב בהנעלה רפואית ומכון לואיס, שמורשים לבצע בדיקות והתאמת המדרס לכף הרגל.  אצלנו נעשה שימוש באמצעי מדידה טכנולוגיים מתקדמים, המודדים את כל הפרמטרים המדוייקים של הרגל ומתאימים את המדרס והנעל במדויק.

הסבר על מעבדת הליכה, אבחון כף הרגל, ותהליך יצירת המדרסים - צפיה מהנה.

האזינו לניר באבו בייעוץ בתוכנית של פרופ' קראסו

מתוך Fm 104.50 יעוץ רפואי פרופ' ברנשטיין ו 103 פרו' קראסו

ניר באבו – אורתוטיסט מומחה ויועץ בפורם דוקטורס

ספורטופד מציעה שירותים איכותיים ואמינים שמומלצים על ידי רופאים מומחים

5/5

עסק של 5 כוכבים

לקוחות מרוצים מדברים

מה מייחד את המדרסים של ספורטופד? 

אבחון דינמי במעבדת הליכה – הטכנולוגיה של ספורטופד מבוססת על הדמית הליכה ומאמץ. באמצעות טכנולוגית סריקה מתקדמת המבוססת על חיישן לחץ, נמדד מצב הרגל באמצעות הפרמטרים הבאים: שרירי לחץ, רצועה וגיד ואבחון נקודות תורפה של הרגל בזמן הליכה. אבחון מקיף זה מאפשר דיוק והתאמה מקסימלית של המדרסים לכל כף רגל ולכל אתגר בריאותי של הלקוח.

ייצור מהיר ומתקדם – הדפסת המדרסים נעשית בטכנולוגית תלת מימד בשכבות ולאחר המדידה, המדרסים נשלחים לחיתוך באמצעות כרסומת CNC המהירה בעולם. זמן הייצור עד ארבעה ימים, לעומת מדרסים שמיוצרים מגבס וזמן אספקתם שבועיים לפחות. 

איכות החומר – חומר הליבה, העובי ורמת הקשיחות של המדרסים, מותאמים אישית לצרכי המטופל: החל מהמדרסים הדינמיים והביומכניים ועד אלו המותאמים לחולי סכרת.

לא פלא שלאור הפרמטרים הללו, אורך חייו של המדרס בספורטופד הוא עד כשנתיים וחצי.

 

סוגי מדרסים נפוצים:

 

מדרסים ביומכאנים  – מדרסים קשיחים המכוסים בשכבות של בולמי זעזועים רכים ועשויים מגרפיט או טרפלקס. מדרסים אלו מיועדים ליצור מנח אחיד עבור כף הרגל ולתת תמיכה לרגל. הם מותאמים בעיקר לסובלים מבעיות יציבה, מכאבי דורבן, קרסול, עקב, ברכיים, ירכיים וגב וכן בעלי פלטפוס. לעוסקים בפעילות ספורטיבית אינטנסיבית המדרס מסוג זה עשוי למנוע שברי מאמץ, נקעים ועוד.

 מדרסים לחולי סוכרת  – אוכלוסיה זו נוטה לסבול מנפיחות, בצקות, לעיתים אובדן תחושה בכף הרגל ובמצבים קיצוניים יותר פצעים, כיבים וזיהומים. התאמה מיוחדת של מדרסים עשויה לפתור בעיות אלו. בקרב הסוכרתיים, התאמה נכונה של מדרסים יכולה לשפר משמעותית את איכות חייהם.

המדרסים של ספורטופד מסייעים במניעת נפיחויות כיבים, הורדת לחצים ושחרור עומסים, במניעת פציעות ופצעי לחץ, בהקטנת שינויים במפרקים ועוצמת הלחצים ברגל.

עם זאת, עבור סוכרתיים יש להתאים נעליים אורתופדיות מיוחדות לפי מידת גבס, להמשיך ביקורת וטיפול אצל מומחה כף רגל ולדאוג לניקוי הרגל מיבלות באופן סדיר.

מדרסי ריצה – מדרסים אלו מורכבים מחומרים בעלי יכולת בלימת זעזועים מצד אחד ומאפשרים גמישות מצד שני. המדרסים בנויים מכמה שכבות ברמת דחיסות משתנה, שניתן להבחין בהן באמצעות כמות הצבעים שבמדרס.

מדרסים אלו מתאימים לאצנים הסובלים מכאבים בעקבות עומסי הריצה, לאצנים הסובלים מדפורמציה משמעותית בכף הרגל ( לדוגמא : פלטפוס חמור, קשת גבוה) או אלו החשים חוסר נוחות ועייפות של כף הרגל.

מדרסי הריצה של ספורטופד מסוג SFX, נבנים עם השתלות PPT וציפוי מולטיפורם (חומר בעל זכרון מלא) נגד החלקה לתנאי שטח קשים ולכל מזג אוויר. בנוסף, יש בהם שחרור לרצועה הפלאנטרית וכריות כף הרגל להענקת יתר גמישות וכמובן בולמי זעזועים.

מדרסים למשחקי כדור (כדורגל, כדורסל, ספורט, כדורשת ועוד) – משחקי הכדור דורשים תנועה דינמית שכורכת בחובה עומסים רבים, כתוצאה מהפעלה מוגברת של שרירים, גידים ורצועות בגפה התחתונה בעיקר. לאור חוסר האיזון הביומכאני הסיכון לפציעות דרושים לשחקני הכדור למיניהם מדרסים, כאלו שימזערו ויפזרו את העומסים בכל חלקי הרגל.

המדרסים של ספורטופד מותאמים לפי מידות גבס ומושתלים להם–  PPT  בולמי זעזועים וציפוי סיליקוני המתאים לכל תנאי מזג האוויר.

 

מדרסי גרפיט קרבון – מתוצרת גרמניה עשויים מקרבון, המכיל סיבי פחם וסיבי זכוכית. למדרסים אלו עמידות חזקה יותר והם נועדו לתמיכה שלדית וליתר תנועתיות. משקלם קל והם דקים יותר מהחמרים מהם עשויים מדרסים אחרים. עם זאת עמידותם גבוהה מאד.

מדרסי הגרפיט קרבון מגיעים ברמות קשיחות ועוביים שונים: 1.6, 1.2 ו-0.8 ס”מ בהתאם לצורך. רמת הגמישות/הקשיחות נקבעת בהתאם לאבחון הבעיה, סוג הנעליים, הפעילות העיקרית בהם נעשה שימוש עם המדרסים והמשקל.

מדרסים לנעלי עקב – רוב נעלי העקב אינן מותאמות אישית לכף רגלינו ועשויות לגרום נזק מצטבר ליציבה ולבעיות אורתופדיות שונות. בנעלי עקב רוב העומס מתרכז בכריות כף הרגל ויוצר מתח על שריר וגיד האכילס. כמו כן, נעלי העקב משנות את זווית הקרסול כלפי פנימה ויוצרות סיבוב של הברך פנימה. ככל שהעקב גבוה יותר, הנזק עלול להיות בהתאם.

מדרסים לנעלי עקב מותאמים למבנה כף הרגל והשלד ומפחיתים את העומס על כף הרגל. רכות המדרסים מסייעת לבלימת זעזועים ולאיזון הלחצים המופעלים על כף הרגל.

על מדרסים אלו להיות מותאמים אישית ללקוח ולנעליים, שלרוב הן צרות יותר בקצוות מנעליים רגילות. הרכיבים מהם עשויים המדרסים מעניקים נוחות רבה, מפחיתים עייפות כתוצאה מהליכה ממושכת.

לתיאום פגישת אבחון וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

ספורטופד לקוחות ממליצים

סוגי המדרסים שלנו

מדרסים בתבנית גבס

לקיחת מידה נעשית בתבנית גבס כמו חלק ימין שבתמונה או כפפה פולימרית כמו תמונה חלק שמאלי

מדרס SFX

מדרס SFX בנוי מחומרים תוצרת גרמניה בדרגת דחיסה שונה בצבעים שתלים רכים(ppt) .מדרס בעל רמת בולם זעזועים גבוה ביותר. מומלץ לספורטאים,חיליים וסכרת

מדרס ביו מכני

מדרס ביו מכני חצי קשיח - מתאים לבעיות פתולוגיות שלדיות(פלטפוס או קשת גבוה)

מדרס 3D

נעליים ניו באלאנס משודרגות

נעליים ניו באלאנס שעברו שידרוג להתאמה אישית לרגל המטופל

מדרס BFX

מדרס BFX מיועד לפעילות ספורט לנעליים דקיקות

מדרס גרפיט/קרבון

מדרס גרפיט/קרבון קשיח בדרגות עוביים שונים. חומר חזק וקל ניתן לשימוש במרבית זוגות הנעליים

מדרס קרבון

מדרס קרבון 0.6 מ"מ לנעליים אלגנטיות/מגפיים של נשים עד עקב 5סמ

בניית נעליים בהתאמה לפי מידות גבס

בניית נעליים בהתאמה לפי מידות גבס - עובדים עם משרד הבריאות למשרד הביטחון

Call Now Button