מחירי מדרסים אורטופדיים

מחירים למדרסים אורתופדיים

מדרסים אורטופדיים הינם תוספת חיונית, ואף הכרחית, לנעל המיועדים לאנשים עם בעיות ברגליים כדוגמת פלטפוס.

רובנו לא מודעים לכך, אך כמעט לכולנו יש עיוותים בצורת ההליכה אשר גורמים לבעיות רפואיות כגון: גידים תפוסים וקרועים, שברי מאמץ, shin-split, קריסה של קשת כף הרגל, זליגה של הקרסול הצידה, הזעת יתר, פריכות או גמישות יתר של העור בכף הרגל ועוד.

הזנחת מצבים אלו עלולה להוביל לכאבים בקשת כף הרגל, להחמרת תופעת הפלטפוס, לנפילות מתמשכות במהלך הליכה, כאבים בכף הרגל והקרסול לאחר עמידה ממושכת, כאבי גב וברכיים חמורים ותפקוד רציף לקוי .

הנחת מדרס אורתופדי (רפידה אורתופדית) יכולה לייצב את תנועותיכם השוטפות ולתמוך בכל אזורי כף הרגל, החל מהבהונות ועד לקרסול.

קיימים סוגים רבים של מדרסים אורתופדיים, החל ממדרסי מדף המיוצרים מראש ועד מדרסי גבס מותאמים אישית הניתנים לאחר התייעצות עם אורתוטיסט מוסמך.

מחירי מדרסים אורתופדיים נקבעים על פי סוג המדרס, החומרים מהם הוא מורכב וזמן העבודה שהושקע בייצורו.

הפרמטר הקובע את מחירו של המדרס הוא זמן הפגישה עם מומחה כף הרגל, זמן תכנון המדרס, חומר המדרס וזמן ייצורו. זמן המושקע בייצור מדרס מדף הוא כמה דקות ספורות (עד 15 דקות), ואילו זמן המושקע במדרס מותאם אישית החל מהפגישה ועד למוצר המוגמר הוא כ- 4-5 שעות.

מדרסים אורתופדיים – מחירים

מדרסים אורתופדיים נעים בטווחי מחיר של 400 – 2,400 ₪ בקפיצות של 200 ₪, תלוי בסוג ההתאמה של המדרס ובחומרים ממנו הוא עשוי. המחיר אינו כולל את עלות הבדיקה.

מדרסים זולים מדי עשויים להיות לא איכותיים ויש לבדוק את החומרים מהם מורכב המדרס.

שימו לב, לא מומלץ לרכוש בהכרח את המדרס היקר ביותר, ומתוך הנחה שהוא איכותי מכיוון שהוא יקר, חשוב לשאול מאילו חומרים מורכב המדרס ולקבל המלצה מאיש מקצוע.

“ספורטופד” מעסיקה את אנשי המקצוע המובילים בארץ בתחומם, אשר ישמחו לתת לכם את השירות המקצועי ביותר, ולהתאים לכם את המדרס הנכון ביותר עבורכם, במחיר האטרקטיבי ביותר. אנו מוכרים כספק מורשה בכל קופות החולים, ותמיד נשמח לתת לכם מענה מקצועי ולהסיר דאגה מלבכם.

ברשותנו מספר מעבדות ספורט-הליכה וסריקות כף הרגל בכל רחבי הארץ, אשר יתאימו לרגלכם את סוג המדרס המתאים, כל מה שעליכם לעשות הוא ליצור קשר.

Call Now Button