מחיר מדרסים לפלטפוס

מדרסים לבעיית הפלטפוס – בחירת המדרס ומחיר

הפלטפוס הוא בעיה רפואית המוכרת אצל מעל 15% מהאוכלוסייה העולמית. פלטפוס שלא מטפלים בו עלול להחמיר ובמקרים קיצוניים הטיפול יהיה באמצעות ניתוח.

בין מגוון סוגי המדרסים, קיימים גם מדרסים המיועדים לטיפול בפלטפוס, החל ממדרסי מדף (המוכנים מראש), למדרסים אורתופדיים, מדרסים קשיחים, מדרסים רכים, מדרסים מותאמים אישית, מדרסי גבס, ועוד.

אנחנו ממליצים להיוועץ באחד מאנשי המקצוע שלנו ב”ספורטופד” לפני שימוש במדרסים ולוודא שאכן קיים בהם צורך. כל התייעצות, אבחנה ובדיקה מתבצעת ע”י יועץ כף רגל וגב, הנקרא אורתוטיסט, שמומחה בהתאמת מדרסים אורטופדיים. 

ניתן לטפל בפלטפוס לא חמור באמצעות מדרס מוכן מראש אשר הומלץ ע”י איש המקצוע.

עליכם לוודא כי אתם רוכשים את המדרס הנכון, ולא בהכרח רוכשים את המדרס היקר ביותר מתוך המחשבה שהוא האיכותי ביותר, או להפך, את הזול ביותר כדי לחסוך בכסף ולוותר על האיכות.

מדרס איכותי יהיה קשיח או גמיש, תלוי בסוג הפלטפוס, ורוב עומק המדרס יהיה באזור העקב לתמיכה גבוהה (כ1-1.5 ס”מ עומק).

חשוב לוודא כי יש תמיכה נכונה בקשת כף הרגל ותמיכה לכל רוחב כף הרגל.

מדרסים לפלטפוס – מחיר

מחיר מדרסים לפלטפוס נע בין 400 ₪ ל- 2,400 ₪ בקפיצות של 200 ותלוי במספר שכבות המדרס, סוג הפלטפוס (גמיש או קשיח) הטכנולוגיה המייצרת את המדרס (D3, CNC), מידת הגבס ועוד. המחיר אינו כולל את עלות הבדיקה.

פרמטר נוסף למחיר הוא החומר ממנו עשוי המדרס. קיימים מדרסים העשויים מפלסטיק או קרבון, ויש מדרסים העשויים מגבס. מדרסי גבס לרב יקרים יותר בגלל המידה המותאמת וסריקת כף הרגל.

חברת “ספורטופד” מוגדרת כספק מורשה של כל קופות החולים, ניתן לבצע רכישות של המוצרים שלנו דרך קופות החולים שלכם.

“ספורטופד” היא הרשת המובילה בישראל לייצור מדרסים, ובשורותינו עומדים אנשי המקצוע המובילים בתחומם אשר יעניקו לכם טיפול מקצועי ומסור.

אם קיימת בעיה בהגעה אל הסניפים שלנו, זו אינה בעיה כלל ! ברשותנו מעבדה ניידת המגיעה לכל בית בישראל ותעניק לכם שירות זהה באיכותו לשירות של מעבדת הליכה וספורט.

אנו מחזיקים בטכנולוגיות החדשות ביותר ונוכל להתאים לכף רגלכם את מדרס הפלטפוס האיכותי ביותר לטיפול בבעיה, נשמח אם תצרו אתנו קשר .

Call Now Button