מעבדת הליכה דינמית

   הולכים על הטוב ביותר

הטכנולוגיה של ספורטופד מבוססת על הדמית הליכה ומאמץ באופן ממוחשב.

באמצעות טכנולוגית סריקה מתקדמת המבוססת על חיישן לחץ, נמדדת התפלגות הלחצים המופעלים על כף הרגל תוך כדי תנועה ונבחנים הפרמטרים הבאים: שרירי לחץ, רצועה וגיד ואבחון נקודות תורפה של הרגל בזמן הליכה או ריצה. אבחון מקיף זה מאפשר דיוק והתאמה מקסימלית של המדרסים לכל כף רגל.

מעבדות ההליכה הדינמית קיימות בכל ארבעת הסניפים של אורטופד וכן במעבדה הניידת. האבחונים נעשים על-ידי אורתוטיסטים מורשים ובעלי תעודה רשמית בהנעלה רפואית מאוניברסיטת תל-אביב ומכון לואיס, שמורשים לבצע את הבדיקות והתאמת המדרסים לכף הרגל.

לאחר מיפוי התוצאות, מטביעים את כפות הרגליים בספוג מיוחד השומר על צורת כף הרגל, על מנת שאיש המקצוע יוכל ליצוק את המדרס בהתאם להטבעה. הבדיקה נעשית בישיבה ללא עומס משקל הגוף.

מידת המדרסים שנלקחת נעשית באמצעות תחבושות גבס, כשכף הרגל נמצאת באוויר במצב נייטרלי, ללא נשיאת משקל. המידה נלקחת ללא נשיאת משקל כדי לתקן שגיאות של יציבות בהליכה, עמידה וריצה.

תהליך ייצור המדרסים מתבצע בטכנולוגית D3, שמעבירה את נתוני כף הרגל לאחר מיפוי הלחצים ופענוח גלגול ההליכה למדפסת או לכרסמת (CNC). הכרסמת היא מכונה לעיבוד שבבי המיועדת למטרות חיתוך וגימור של המדרסים.

צוות ספורטופד מזמין אתכם להרגיש מהו מדרס איכותי שמספק מענה לבריאות שלכם, לנוחות שלכם ולאיכות החיים שלכם.

מוזמנים ליצור קשר

Call Now Button