סוכרת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אחת הבעיות בסכרת היא זרימת דם לא תקינה ולכן הם מרגישים חוסר תחושה או בידיים או ברגלים.בתמונות המצורפות נסרק המטופל במעבדה שלנו וראו את האיזורים המסומנים אלה האיזורים שהמטופל סובל מנורופאטיה בכף היד.

לא הרבה מודעים אבל יש כזה דבר -אורתופד סכרתיים .

לעוד שאלות ניתן לפנות לניר
ספורטופד מעבדה ניידת 0509705544

בהמשך לפוסט הקודם שהעלתי בנושא הסכרת ,השכיל אותי ד”ר דרור בן דוד בדבר מדהים אשר לא הרבה סכרתיים מודעים. כאשר סכרתי בודק סוכר מרביתם דוקרים את עצמם בממוצע 6 פעמיים ביום כלומר 42 דקירות בשבוע ובחודש 168 דקירות שהם דוקרים את עצמם באצבע (1,2,3) . העור ביד הופך למצולק-עור מצולק הוא עור שמאבד תחושה- ואלה שלושת אצבעות המישוש והתחושה שגם כך סכרתיים פגועים בהם.

מסכנה לסכרתיים:אל תדקרו את עצמכם באצבעות הנ”ל דם יוצא לנו מכל מקום שנדקור.

מה חשוב לדעת בהנעלה נכונה לסכרתיים:

היותר והסכרת היא מגפה של דורנו והיות ואני נתקל במהלך ביקורי הבית בהמון שאלות של חולי סכרת לגבי הכיצד לבחור נעל נכונה ומה חשוב בה?

עלינו לדעת שהסכרת פוגעת ברשתיות העיניים והרגליים ולכן מומלץ להיות תמיד עם יד על הדופק.
לענייננו – נעל לסכרת איננה נעל רגילה ,היא נעל עתירת טכנולוגיות המשלבת בטנה המתייבשת במהירות שעברה טיפול אנטי בקטריאלי . בעלת תקן אמריקאי לחולי סכרת Medicare / HCPCS code = A5500. הנעל חייבת להגיע במגוון מידות רוחב ומתאים לכל סוגי המשקלים.
מומלץ ויותר רצוי להכניס מדרס לסכרת שהחומרים בו בעלי זיכרון וחוזרים כל פעם למצב התחלתי (חברה שאני אישית ממליץ היא מבית היוצר של “ויברם” שגם מתמחה בסוליות נעליים).

לעוד פרטים ויעוץ
ספורטופד-מעבדה ניידת 0509705544 ניר באב

Call Now Button